Sesja Hipnoterapii

Moje podejście do hipnozy

Zajmuje się hipnoterapią transpersonalną, która opiera się na przekonaniu i wierzę, że Człowiek jest złożony z Ciała, Umysłu i DUSZY (CUD) oraz wszystkie odpowiedzi są w Nas.

Już jesteś CUDEM!

Jest to podejście holistyczne, które bierze pod uwagę całość systemu energetycznego Człowieka, co czasem powoduje wykrocznie poza fizyczność i poziom mentalny. Przy współpracy z tą najbardziej Świadomą częścią Nas (Duszą, Wyższym Ja, czy jakkolwiek jest nazwana), znajdziemy najkrótszą, najbardziej efektywną drogę do realizacji Twojej Intencji, czyli drogi do wolności, rozwiązania problemu, realizacji celów.

Odkryjesz Swój potencjał i moc. Zobaczysz wszystko z większej perspektywy. Uświadomisz i usuniesz blokady, ograniczające przekonania, programy, czyli myśli wielokrotnie powtarzane przez Ciebie świadomie lub nie. Zrozumiesz czemu tak jest jak jest. Weźmiesz odpowiedzialność i odzyskasz swoją moc i wtedy zaczniesz świadomie kreować swoją rzeczywistość.

Moją rolą jako Hipnoterapeuty jest towarzyszenie Ci i pokierowanie procesem w sposób zachęcający tę wewnętrzną mądrości do spontanicznych i kreatywnych działań umożliwiających zmianę. Sesja, może również zawierać elementy świadomej rozmowy (coaching), ćwiczeń oddechowych, czy pracy z ciałem (joga, TRE).

Takie podejście pozwala poszerzyć perspektywę i eksplorować możliwości, które drzemią w Nas na głębszych poziomach.

Jak wygląda sesja hipnoterapii?

Wprowadza Cię w stan relaksu ciała i umysłu (trans). Prowadzimy cały czas dialog, a ja dostosowuje swoje pytanie do Twoich aktualnych doświadczeń, reagując na każdy impuls. Jest to proces dynamiczny i za każdym razem może przebiegać inaczej. Może być to praca jedynie na symbolach, czy metaforach. Może mieć również przebieg biograficznych (regresja), okołoporodowych, a także transpersonalnych, czyli wykraczających poza ciało fizyczne czy obecną świadomości (np. przejście do świata duchowego, komunikacja z Przewodnikami Duchowymi, Zwierzętami Mocy itp.). Sesja może mieć również przebieg bardziej coachingowi, opierający się na dialogu świadomym, gdzie padną odpowiednie pytania. Większość problemów z którymi przychodzisz rozwiązujemy podczas 1-4 sesji.

Jako Hipnoterapeutka korzystam ze wszystkich narzędzi terapeutycznych, jednak dopiero w momencie impulsu ze Twojej strony, będącego zaproszeniem do konkretnego działania. W innych wypadkach Dusza prowadzi idealnie dopasowaną drogą do Twojej wrażliwości i poziomu świadomości. Najlepiej wie czego Ci potrzeba i jaka jest Twoja gotowość i otwartość do rozwiązania problemu.

W tym podejściu nie chodzi by „na siłę” dostać się do umysłu, ale wejść w Twój wewnętrzny Świat łagodnie, spokojnie tak aby „Gospodarz”, czyli Ty sam wprowadził mnie w swoją wewnętrzną przestrzeń, a nie wynikało to z technik, czy nacisku.

Takie podejście buduję Twoją unikatową relację z Podświadomością, Duszą, obserwujesz zmiany nie tylko w zakresie „problemu”, ale otrzymujesz cenne lekcje, wglądy dotyczące innych obszarów Twojego Istnienia. Poznając język Podświadomości i Duszy, zyskujesz lepsze zrozumienie siebie i wiarę w swoje zdolności samo-uzdrawiania i samorozwoju, a na tym zależy mi najbardziej!

Cena zaczyna się już od 400 PLN za sesje.
Skontaktuj się, a dowiesz się dokładnie jaki jest koszt w Twoim przypadku.

Jedna sesja terapeutyczna

Na początku ustalamy Intencje Sesji tzw. problem, niewygodę z którą przychodzisz lub wręcz przeciwnie coś co chesz doświadczyć w tym życiu. Nic nie szkodzi jeśli nie wierz jaka ta Intencja ma być. W rozmowie przed sesją, wspólnie dojdziemy razem do tego. Przez słuchanie Twojej Historii, zadawanie pytań, zmobilizuje Cię do konkretnej Intencji.

Sesja polega na poprowadzeniu Cię w stan całkowitej relaksacji ciała i umysłu (transu), a następnie połączeniu się z energią Ziemi i Twojego Wyższego Ja, Duszy, czy po prostu Twoją Prawdziwą Tożsamością, Mądrością, a następnie przejdziemy do źródła Twojej Intencji / Problemu. Tylko Ty wiesz, gdzie to jest i wszystkie odpowiedzi są w Tobie.

Gwarantuje Ci, że przez zmianę swojej perspektywy, zmienisz swoje życie.

Czas trwania od 2-3 godzin

Pakiet – Całkowita Transformacja

Jeśli będziesz chciał / chciała pójść dalej w głąb siebie proponuje Ci pakiet 3 sesji. W planie Twojej Transformacji będzie:

1 sesja – j.w.

2 sesja – puszczenie urazy, puszczenie swojej przeszłości. Wybaczanie radyklane i przejęcie odpowiedzialności za Twoje Życie i wszystko co się w nim dzieje. Cała moc oddana wróci do Ciebie oraz odeślesz wszystko, co nie jest Twoje.

3 sesja – puszczenie urazy i wybaczenie najważniejszej osobie w Twoim życiu – samemu sobie oraz poznanie swojej drogi, pragnień. Integracja i początek budowania życia Twoich marzeń.

Dodatkowo za każdym razem, gdy przed lub po sesja hipnoterapii, chcesz porozmawiać na poziomie logicznego umysłu (świadomości), proponuję sesję coachingową - trening mentalny.

Twoja Transformacja, czyli zmiana soczewki przez która teraz patrzysz na świat, zajmie Nam około 2 miesiąca, czyli sesje powinny odbywać się około 2 tygodnie.

Czas trwania 1 sesji od 2-3 godzin

Oczywiście jest to jedynie zarys i zakres sesji może ulec zmianie w zależności od Twoich potrzeb.

Pakiet - Twoje Konkretny Cel

Rozmowa wstępna – online lub telefoniczna (max 1 godzina)

Sesja hipnozy – źródło blokad

Sesja hipnozy – stworzenie swojej wizji marzenia / celu, żeby to poczuć, zobaczyć, doświadczyć, stworzyć.

Instrukcja do pracy w domu

Sesja hipnozy – puszczenie by marzenie / cel mógł do Ciebie wrócić (w formie nagrania)

Indywidulane 3-5 afirmacji wraz z instrukcją.

Chcesz zapytać o ceny, czy umówić się na wstępną rozmowę, skontaktuj się ze mną!

Jestem tu dla Ciebie