Sesja terapeutyczna

Moje podejście do hipnozy

Zajmuje się hipnoterapią transpersonalną, która opiera się na przekonaniu i wierzę, że Człowiek jest złożony z Ciała, Umysłu i DUSZY (CUD) oraz wszystkie odpowiedzi są w Nas.

Już jesteś CUDEM!

Jest to podejście holistyczne, które bierze pod uwagę całość systemu energetycznego Człowieka, co czasem powoduje wykrocznie poza fizyczność i poziom mentalny. Przy współpracy z tą najbardziej Świadomą częścią Nas (Duszą, Wyższym Ja, czy jakkolwiek jest nazwana), znajdziemy najkrótszą, najbardziej efektywną drogę do realizacji Twojej Intencji, czyli drogi do wolności, rozwiązania problemu, realizacji celów.

Odkryjesz Swój potencjał i moc. Zobaczysz wszystko z większej perspektywy. Uświadomisz i usuniesz blokady, ograniczające przekonania, programy, czyli myśli wielokrotnie powtarzane przez Ciebie świadomie lub nie. Zrozumiesz czemu tak jest jak jest. Weźmiesz odpowiedzialność i odzyskasz swoją moc i wtedy zaczniesz świadomie kreować swoją rzeczywistość.

Moją rolą jako Hipnoterapeuty jest towarzyszenie Ci i pokierowanie procesem w sposób zachęcający tę wewnętrzną mądrości do spontanicznych i kreatywnych działań umożliwiających zmianę. Sesja, może również zawierać elementy świadomej rozmowy (coaching), ćwiczeń oddechowych, czy pracy z ciałem (joga, TRE).

Takie podejście pozwala poszerzyć perspektywę i eksplorować możliwości, które drzemią w Nas na głębszych poziomach.

Jak wygląda sesja hipnoterapii?

Wprowadza Cię w stan relaksu ciała i umysłu (trans). Prowadzimy cały czas dialog, a ja dostosowuje swoje pytanie do Twoich aktualnych doświadczeń, reagując na każdy impuls. Jest to proces dynamiczny i za każdym razem może przebiegać inaczej. Może być to praca jedynie na symbolach, czy metaforach. Może mieć również przebieg biograficznych (regresja), okołoporodowych, a także transpersonalnych, czyli wykraczających poza ciało fizyczne czy obecną świadomości (np. przejście do świata duchowego, komunikacja z Przewodnikami Duchowymi, Zwierzętami Mocy itp.). Sesja może mieć również przebieg bardziej coachingowi, opierający się na dialogu świadomym, gdzie padną odpowiednie pytania. Większość problemów z którymi przychodzisz rozwiązujemy podczas 1-4 sesji.

Jako Hipnoterapeutka korzystam ze wszystkich narzędzi terapeutycznych, jednak dopiero w momencie impulsu ze Twojej strony, będącego zaproszeniem do konkretnego działania. W innych wypadkach Dusza prowadzi idealnie dopasowaną drogą do Twojej wrażliwości i poziomu świadomości. Najlepiej wie czego Ci potrzeba i jaka jest Twoja gotowość i otwartość do rozwiązania problemu.

W tym podejściu nie chodzi by „na siłę” dostać się do umysłu, ale wejść w Twój wewnętrzny Świat łagodnie, spokojnie tak aby „Gospodarz”, czyli Ty sam wprowadził mnie w swoją wewnętrzną przestrzeń, a nie wynikało to z technik, czy nacisku.

Takie podejście buduję Twoją unikatową relację z Podświadomością, obserwujesz zmiany nie tylko w zakresie „problemu”, ale otrzymujesz cenne lekcje, wglądy dotyczące innych obszarów Twojego Istnienia. Poznając język Podświadomości i Duszy, zyskujesz lepsze zrozumienie siebie i wiarę w swoje zdolności samo-uzdrawiania i samorozwoju, a na tym zależy mi najbardziej!

Jakie są Twoje możliwości? Sesja terapeutyczna Gdańsk
Jakie są Twoje możliwości? Sesja terapeutyczna Gdańsk

Chcesz zapytać o cenę, czy umówić się na wstępną rozmowę, skontaktuj się ze mną!

Jestem tu dla Ciebie